Sanabelle Mama Kullanıyorum Ama Petlebi De Yok

aydanurk

******* ta var oradan alışveriş yapan oldu mu güvenilir mi, mamaların son kullanma tarihi falan petlebi'de belli, daha once petlebi dışında alışveeriş yapmadım yapan varmı?

5 CEVAP

aleyn

*******tan alışveriş yaptım güvenilir bi site.

aydanurk

teşekkürler

Friolero

Ben de sanabelle alıyorum *******tan. Bir sorunla karşılaşmadım.

Kedimekim

Bende sanabelle kullaniyorum ve simdiye kadar hep ***den aldim hic bir sorun yasamadim ayrica diger sitelere gore daha fazla indirim oluyor

Elifinkedileri

Bende *******tan alıyorum hep kargo hazırlamaları çok iyi kesinlikle tavsiye ediyorum