Parazit Kıyafetten Kıyafete Geçer Mi?

BayTarcin

Çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanan kıyafette parazit varsa yıkanırken parazit olan kıyafetten diğer kıyafetlere parazit geçer mi?

2 CEVAP

aslihan_e

Pireyse zaten ölür, iç parazitten bahsediyorsanız o da ölür diye düşünüyorum. Yalnız kıyafette pire varsa o öyle orada beklemez, zıplar uçar gider daha kıyafeti makineye yerleştirirken.

Balimlilac

Kimyager bir arkadaşım var onun tavsiyesi ile çamaşır makinesine her yıkamada lysol antibakteriyel hijyen sağlayıcı kullanıyorum. 20 derece su da bile etkili. İçim böyle daha rahat oluyor.