Scottish Kedi

Tuanaalsk

Merhaba ben scottish cinsi kedime tekir bir kardeş sahiplenmek istiyorum ama bildiğiniz üzere eklem ağrıları olayı var şuan kedim 7 aylık herhangi bir ağrısı yok ancak ilerde tekir bizimle oynar o uzaktan izler gibi bir durum olur mu yani sizce bu mantıklı bir karar mı

1 CEVAP

Minminik

sokaktan bir can kurtarın yavrunuza arkadaş olur, ilerde beraber yaşlanacaklar kısırlaştırın kesinlikle tekirde duruluyor kısırlaşma sonrasında