Profender İç Parazit Damlası

semih85

Merhaba;
Çok hırçın bir çocuğum var bu yüzden veterinere gitmemiz olaylı olur her zaman. İç parazit hap yerine damla uyguluyoruz ama benim hala kafamda soru işaretleri var hap kadar etkili mi acaba diye. Bugün vetimiz profender damla verdi. Kullanan tecrübeliler varsa bilgilendirirlerse sevinirim.

8 CEVAP

semih85

Valla bir kaç damla damlatabildim inşallah etki eder birazı yere damladı :((

BanuYuzgec

Ben kullandım iki gün önce uygulandı bir yan etkisini görmedik veterinerimiz aşı ve haptan daha iyi olduğunu söyledi

semih85

Ben kendim uygulayacağım bi katakulli ye getirip :))))

Çok doğru bende uyguluyorum.Deriden emiliyor. Fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta var ki; kedinizin boyun bölgesine uygulayacaksınız vücudunun heryerine değil. Aksi taktirde kendini temizlemek isteyip yalarsa bu ona ciddi zarar verir.

semih85

Evet biliyorum benim endişem hap kadar etkili olup olmadığı

Haptan daha etkili olduğu söylenmişti damlanın, biz de damla kullanıyoruz ve herşey yolunda,endişelenmeyin

semih85

Teşekkür ederim :)

Damlattıktan sonra boynunu hafif ovaladıysanız etki eder, bir sonraki damla zamanında daha dikkat edersiniz