Beslenmede Kısır Mama

Mirabonibon

ya arkadaşlar bizim site kedi kaynıyor her gün yeni birini görüyorum öğrenciyim her zaman mama veremiyorum o yüzden hiç yoktan iyidir diye kedimin kısır mamasından veriyorum çokta iştahlı yiyorlar 1 tane kalmıyor aralarda yavrularda var bi sıkıntı olur mu?

1 CEVAP

tommyse

inanın çer çöp yemelerinden kat kat iyidir bende öğrenciyim apartmana çıkıyor 4. katta oturuyoruz sokakta baktığım kedi. ben bile açık mama alıp vermeye çalışıyorum. kısır olması, yavru kedi mama oluşu sıkıntı değil keşke artık sokak hayvanları için temiz içerikli mamalar verebilsek hatta yaz kış takviyeler verip parazit aşıları yapılda ama nerde :( evimdeki kedi beni bütçemi çok darlıyor bende sokaktakilere yetişemiyorum. şu aralar pro narure alıyorum bayılıyorlar.