Kedim Ciftlesmekmi İstiyor

Pinar80

Kedim 1 yasinda erkek henuz kisirlastirmadim.son 1 aydir geceleri cok bagiriyor.birde belirli yerlere idrarini yapiyor cok kokuyor .poset gorurse ustune yada korudordaki haliya nasil engel olabilirim neden boyle oldu

2 CEVAP

IremLokum

Merhaba.Sanırım kediniz kızgınlığa girmis.İdrarını yaparak koku bırakmaya calısıyor.Ciftlestirmek gibi bir düsünceniz yoksa sağlığı icin kısırlaştırmak en dogrusu olacaktır. :)

Evet kediniz kızgınlık döneminde.Öncelikle kedinize kızmayın çünkü siz sesinizi yükseltince yada çok kızınca sadece onun bu davranışını daha şiddetli hale getirmiş olursunuz..Konuşun ,başını okşayın ,oyun oynamaya çalışın