Aynı Tuvaleti Kullanırlar Mı

ronniee

kedimin kendi tuvaleti var arkadaşım biz de kalacak ve kedisini de getirecek tuvaleti onun kedisi de kullanırsa Mia yabancılaşır mı sonradan girer mi ?

2 CEVAP

tommyse

bence siz yinede kendi tuvaletini getirin zaten yeterince başka ortama geldiği için streslenecektir. sakinleştici hap/likit/tavlet gibi tavkiye almanızı öneririm. kedilerde stres çok önemli bir faktör stres yüzünden her şeyi olabilir. vet's plus'ın tableti var ama ben pet labs'ın anti stres damlasını kullanıyorum 1 saat önceden fayda ediyor.

ronniee

@tommyse evet asiri stres yapti ayni odaya bile sokmadim ve hic duymadigimiz sekilde tisladi yukari daireye goturduk