Kedimin Yabancı Cisim Yutma Alışkanlığını Nasıl Durdurabilirim

Öncelikle merhaba hepinize, kedim aşırı yabancı cisim kemirme meraklısı bu yüzden 1 kere bağırsak ameliyatı geçirdi. Bu durumdan sonra benim paranoyaklık aşırı arttı doğal olarak. Ben kedimi bu alışkanlıktan nasıl kurtarabilirim ve eğer kedim benden habersiz yabancı cisim yerse en belirgin belirti ne olabilir nasıl anlayabilirim ?

3 CEVAP

Mini2019

Merhaba. Ben evdeki ip, küçük cisim, kedi oyuncaklarının gözlerinden, kürdana kadar her şeyi kaldırdım.

Biz de ameliyat geçirdik. Maalesef kusmalar başlamadan son dakikaya kadar anlayamıyorsun. Belirtisi yok. Hastalanınca da böyle..

ben de öyle yaptım fakat işte o olaydan sonra hala kuşkulanıyorum içimdeki acaba hissi gitmiyor asla. Bu arada dışkıladığı sürece bir problem yoktur değil mi ?

Mini2019

Evet ama bir tıkanma olacaksa kaçıncı günde gelişir bilemeyiz. Bazen ertesi gün, bazen aynı gün. Veterinere danışmalı