Sensitive Mamalar Kusmayı Azaltır Mı

grsaras

Kedim sürekli mama kustuğundan dolayı veterinere danıştım mamayı sindiremediğinden olabileceğini söyledi bu yüzden hassas sindirim için olan hills sensitive,royal canin sensible gibi mamalar işe yarayabilir mi

1 CEVAP

tommyse

işe yarar/yarayabilir ama veteriner hekime sorarak ilk önce kedininde ihtiyacına klinik maması alıp deneyebilirsiniz. kedinizin tavuk alerjisi olabilir bu durumu hekiminize danışın. size ona göre bir tedavi ve mama önerecektir belki de almanız gereken bir ilaçda olabilir. sensitive malt olarak gim cat'in gasto'sundan kullananlar memnun ama siz yinede bu durumun peşini bırakmayın. belkide iç parazitsel bir durum iç parazit aşısında mutlaka 3-4 ayda bir vurdurun. İnşAllah geçer :)