Kedime Süzme Yoğurt Verebilirmiyim

sevevevalt

merhaba kedime biraz süzme yoğurrt verebilirmiyim canı yoğury istiyor

5 CEVAP

Emirrckr

Az miktarda verebilirsiniz fakat market yoğurtlarını süzme de olsa çok tercih etmeyin deniliyor.
Kediniz yoğurt ve türevlerini seviyorsa evde kendiniz yoğurt yapıp verebilirsiniz veya kefir de olabilir.

EsraTurans

Ben de kedime yoğurt veriyorum. Aslında ev yapımı yoğurtlar kediler için daha sağlıklı.

Realbadvroken

Ben çok nadiren bir yemek kaşığı kadar veriyorum. Hatta kediler için yararlı bile ama market yoğurtları içerik açısından %100 doğal mi emin değilim oyuzden bir kaç ayda bir değişiklik olsun diye

EsraTurans

Ben de kedime yoğurt veriyorum. Aslında ev yapımı yoğurtlar kediler için daha sağlıklı.

AryaveDobby

Tuzluysa dikkat edin bence bizimkilerde sorun oluşmuştu