Kedimin Karnında Tüy Olmayan Kısımlar Ve Siyah Noktalar Var

FONFON

Daha yeni farkettim, tüy olmayan sanırsam üç tane yer var ve akne tarzı siyah noktalar.
Sizce ne olabilir?
Yarın veterinere göstereceğim...

4 CEVAP

tommyse

pirelenmiş olabilir bana pire yumurtası ya da dışkıları gibi geldi. çocuğu sokaktan bulduysanız bir iç/dış parazit aşılarını yaptırın ve bunu düzene sokun. sorun değil rahatlıkla geçecek bir durum :)

FONFON

İran kedisi birkaç önce sokaktan bulduk, ilk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum...

FONFON

Yapmıştım her şeyini, sanırsam dışarıda beslediğim kediden kaptı🥲
Dün baştan aşağı tek tek tüylerine baktım, bir tane büyük pire yakaladım. Yarın banyo ve dış paraziti yapılacak.
Teşekkürler🙏

Mini2019

Pire kalıntıları. Parasına bakmayıp iyi bir ense damlası alırsanız 48 saat içinte tüm pireler ölür. Sonra her 20 günde bir tekrarlamak lazım