Kedim Gözü Açık Yatıyor 2 Gündür

Depresyonmudur Anlamadım Dışarı Çıkmıyor Tuvalet İhtiyacını Görmüyor Yatıyor Gözleri Açık Bazen Çok az bişey Yiyor yatıyor sevince Tepkisi Var Bazen Yanıma Geliyor Bazen Hiç tepki Vermiyor Doğru Düzgün İştahıda Yok

5 CEVAP

livicarmen

hasta olblr veterinere goturun

Realbadvroken

Veteriner e götürün öncelikle.oyun oynatın yaş mama seviyorsa verebilirsiniz daha iştahla yer kuru mamaya göre.

aslihan_e

Benim kedim hasta ve iki gündür hep gözü açık yattığını fark ettim, sizin sorunuz aklıma geldi. Demek ki ateşleri yükseldiğinde, rahatsız olduklarında gözleri açık uyuyorlar, bayılıyor gibi oluyorlar. Sizinki zaten hastalık belirtilerini vermiş.

Nalet Olası İlaç Zehirlenmesi K Okterin Sc50 Adında Haşerelere Karşı Bit Pire Felan Yaziyordu Kedimde Kaşınıyor Diye Üzerine Döktüydüm Ondan Olmuş 6.gun Hayatını Kaybetti Aradı Veteriner Kötü Sonuç Maalesef Dedi Dünyam Yıkıldı Şuan Çok Kötüyüm Benim Yüzümden Öldü Sakın Bu Hataya Düşmeyin Uyarın Tanıdıklarınızı Ben Hayatımın En Büyük Yanlışını Yaptım Vicdan Azabı Çekiyorum Allah bu acıyı Düşmanıma Vermesin Şuan Çok Kötüyüm İşe Yaramazin Biriyim Ben :((((

KravatliKedi

Öncelikle sabırlar dilerim size malesef kötü bir tecrübe olmuş üzüntünüzü anlıyorum ancak kendinizi yıpratmanında size faydası yok. Buradaki herkese ve size tavsiyem bu tarz ilaçları asla ama asla kedinizin yalayacağı yerlere dökmeyin mesela dış parazit neden enseye damlatılıyor ? kediniz yalamasın zehirlenmesin diye bunlara lütfen dikkat edelim