Petcurean Go! Sensitivity + Shine Mama

kedilimadam

Merhaba, bu mamayı deneyen, tane büyüklükleri hakkında bilgi sahibi olan varsa tecrübelerini paylaşmasını rica ediyorum. Yaz geldiği için N&D kitten mamaya devam etme konusunda kararsızım, malum tavuk içerikli.Bu nedenle protein içeriği de oldukça yüksek olduğu için Go!'nun bu ürününü denemeyi düşünüyorum ama malum bebekler daha 3 aylıklar, mama tanelerinin büyüklüğü onlar için uygun olur mu emin olamadım.Bu nedenle tecrübelerinize ihtiyacım var.Ayrıca bu mamadan numune isteyebileceğim bir yer var mı?Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Herkese şimdiden teşekkür ederim.

4 CEVAP

Kjw

Merhaba,ben kullandım taneleri küçük yavrular için ideal,sorun olmaz...ND taneleriyle aynı gibi,şuan yavru kedime ND aldım ama tavuklu içerik olduğu için bende paket bitince değiştireceğim...
Şuan Go fiyat olarak ne kadar bilmiyorum ama en son baktığımda anlamsız derecede yükselmişti fiyatı...Belki önümüzdeki ay bende Go alırım,tavuktan uzak durmak istiyorum büyük kedime alerji yaptı...

Kjw

Şuan baktım 100 -115 aralığında bulunuyor...Birara 150 üstündeydi,deneyin kaliteli bir mama büyük kedime iyi gelmişti...Yeni kedimin gelişi çok ani olduğu için birden ND alıverdim...

kedilimadam

Güncel

kedilimadam

Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için.Mamanın içeriğini çok beğendim.Tanelerinden yana endişem vardı, içimi rahatlattınız.Benim de bir hafta önce aldığım 10kglik n&d kitten mamam var ama zaten 7kedi olduğu için çabuk tükeniyor.Goyu deneyeceğim.Fiyat olarak da gördüğüm kadarıyla n&d ye yakın.Umarım benimkiler de severler.