Kedim Tuhaf Bir Hareket Yapıyor Onun Hakkında Endişeleniyorum.

Ariiyana_

Kedim oyuncudur isirmayi sever(smokin kedisi aşıları tamamdir sokak kendisidir bebekliginden beri bizimle annesi doğurduğu gibi terk etmiş kardeşi falan yok) 4 yasinda küçüklüğümden beri bizleri ısırır oyun oynar bizle ama bu 3 aydir ilk defa tuhaf bir hareket yaptı bizleri artık ısiriken aniden duruyor sanki boğazına bisey takılmış patileriyle ağzından cikarmaya çalışır gibi davranıyor diliyle oynuyor garip garip sesler çıkarıyor dilini sert bir şekilde disleme sesi gibi veterinere en yakın zamanda götürücem bunun yapması nedeni nedir?

5 CEVAP

tengrist

İnanın çok garip bir görüntü canlandı aklımda, anlamlandıramadım :D

aslihan_e

Anlamı "dişi ağrıyor", net.

Ariiyana_

Dışı düşmek üzereymiş ve iltahaplanmiş🥺 çok teşekkürler eslihan_e siz demeseydiniz belki fark etmeyecektik alt dışı en sondaki dışı olduğu için oraya bakmak aklıma gelmedi ondan tuhaf davranıp rahatsizlanmis dişinden🙏

aslihan_e

Rica ederim, sevindim minnoşun sorununun fark edilmesine, inşallah iyileşir bir an önce

HepsiPati

Veterinere götürmeniz gerekiyor. Boğazında birşey kalmış olabilir. Sonucu bizde bildirin lütfen. Geçmiş olsun.