Smokin Kedim İçin Hangi Vitaminleri Kullanmalıyım?

Edacim

Arkadaşlar selam, 3 yaşında 6 kilo kısır smokin kedim var hangi vitaminleri kullanmalıyım bilmiyorum hiçte kullanmadım öneriniz nedir?

5 CEVAP

Multivitamin macunlar var vetsplus ve gimcat öneririm onun dışında somon yağı kullanabilirsiniz aşırıya kaçmamak kaydı ile zaten mamalarda gerekli besinler vitaminler bulunuyor ekstra vitamin tüy dökme mevsiminde verin sadece

HaydutveNazli

Bence veterinerinize danısın içerik okuyup yönlendirme yapıyorlar ki bence en doğrusu bu

Ben vets plus somon yağı kullanıyorum bir çok kişinin de onu kullandığını gördüm güvendiğim bir marka

EsraTurans

Kediniz için en uygun tavsiyeyi veterineriniz verecektir. Kedinizin sağlık durumu, varsa alerji durumu gibi konuları en iyi veterineriniz bilir. Ona göre de sizlere tavsiyede bulunacaktır.

Edacim

Somon yağı biçok marka var hangisini öneriyosunuz acaba