Kedim Tuzlu Tavuk Yedi

livicarmen

kedim ishal oldugu icin anneme tavuk ver demistim yag tuz koyma demistim ama unutup tuz koymus cok tedirgin oldum ne yapmam gerekiyor bir sey olur mu

5 CEVAP

livicarmen

ay cok tesekkurler ztn az vermis umarim ishalini tetiklemez

tommyse

açıkcası sürekli yapılmadığından bir sorun olmayacağını düşünüyorum. bu gibi durumlar bir kerelik olduğunda büyük hastalıklara sebebiyet vermeyecektir :).

tengrist

Tuz kedi vücudunun ihtiyacı olan bir şey zaten.

Realbadvroken

Şeker ve tuz kedilere zararlı olan şeyler ama bu durum tekrara düşmezse bir kerelikten birşey olmaz bence

Realbadvroken

Zaten hepimiz illaki kedilere içinde şeker veya tuz bulunan yaş veya kuru mama vermisizdir bundan sonra dikkat edersiniz birşey olmaz