Kedimin Su İçmesi Normal Mi?

Patpatik

Kedim 1 gün içinde içmesi gereken suyu öğle ve ikindi saatlerinde içiyor akşamdan ertesi gün sabah 11 lere kadar ise su içmiyor. Yani içmesi gereken suyu gün içine yaymak yerine gündüz içiyor. Akşamdan ertesi gün 11 lere kadar içmemesi sorun olur mu? Kedisi bu şekilde su içen var mı?

1 CEVAP

tommyse

Yani biraz kişisel bir cevap... kedilerin kendi huylarıyla alakalı su içim saatleri farklılık gösterebilir. önemli olan ne kadar su içtikleri. Ben açıkcası her zaman farklı noktalarda taze su bulundursam da kedime su pınarı alınca düzelme gösterdi. kuru mama yediklerinden su tüketimler kilo başına yaklaşık 50ml düşüyor normal doğalarında taze et yediklerinden su ihtiyaçlarını oralardan karşılıyorlar.