4Kg Mama Kac Hafta Gider

livicarmen

yetiskin kedi icin 4kg mama kac hafta gider acaba

7 CEVAP

livicarmen

cok tesekkur ederim💗💗

Cemalchief

@okan ayda 3kg cok fazla ayda 1.5 falan yemesi lazim yaklasik :(

EsraTurans

Bu kedinizin yemesine bağlıdır. Bir kedi normalde ayda 1,5 - 2 kg yemesi lazım. Bir de mamanın lezzetli olmasına da bağlı.

tommyse

kedinizin kilosu'a göre aldığınız mamanın beslenme tablosuna bakın mesela:
varsayalım ki kediniz 4kilo alınan mamada 4kilo kediler için günlük 50gr mama verilmesi gerektiğini söylüyor.
4000/50= 80 günlük bir mama almış oluyorsunuz.
serbest besleme yapıyorsanız bu sürenin çok altında bir zamanda bitebilir.

Realbadvroken

İki kedim var 3 kilo bir ay gidiyordu maksimum. 4 kilo tek kediye 2 aya yakın gider bence. günde dört öğün mama kabının alt tabanını kapliycak şekilde bir parmak kalınlığında veriyorum sabah 7 öğlen 13.00 akşam 18.00 ve gece uyumadan önce

Okan3439

Yüksek proteinli mamalar daha doyurucu olur daha az yer, birde kedinin kilosuylada alakalı bir durum ayda 3kg virbac yiyor bizimki

Veranifer

50-60 gr kadar yiyor genelde yetişkin kediler ölçerek verin bence