Kedim Kısır Ama Evden Kaçtı

NickiMe

Kedim kısır ama sanki çiftleşmek için evden kaçtı bu nasıl oluyor

5 CEVAP

aslihan_e

Kısırlaştırma ameliyatı öyle hemen etkisini göstermez, ayrıca kısır kediler de dışarıda vakit geçirmek isteyebilir, hele de önceden dışarı çıkışları varsa. Bence kaçıp kaçmaması daha çok sizin elinizde. Kısırlaşınca evden kaçmayacak diye bir şey yok ki. Siz dikkat ederseniz kaçmaz. Dışarıda köpek, araba, hastalık, vs bir sürü tehlike olduğunu unutmayıp daha çok dikkat etmelisiniz.

Realbadvroken

Benim kedimde kısır fakat ne zaman kapıyı açık görse kaçıp gidiyor belkide çiftlesmek için değildir merak ediyolar dışarıyı ve bir erkek bı disi kedim var erkek kedim şuan kızgınlıkta çiftleşmemek için erkek kedimden kaçıyor bile

EsraTurans

Kediler dışarıyı merak ettikleri için de evden kaçabilir. Hatta sokağı bilen bir kediyse ara ara evden kaçmaya yeltenecektir. Dikkatli olun. Başka kedilerle kavga edip yaralanıp, mikrop kapabilir.

Emirrckr

Yeni mi kısırlaşmıştınız?

NickiMe

Bi kaç hafta önce kısırlaştırdım