Yardım Edin Lütfen

yarengur05

Az önce çikolata yiycekken kedim paketiyle alıp kaçtı yakalamaya çalışınca bana hirladi elinden alamadim paketindende yedi çikolatadanda. Malt ile kandırıp önünden alabildim ama yemişti çoğunu. Maltı yerken bende yerdeki erimiş çikolataları pamukla sildim pamuğu alıp çikolatalı kısımlarından yedi biraz. Almaya çalıştıkça bana hirladi saldircakti bana. Odanın her yerinde çikolata arıyor çöpü devirdi şimdide. Napicam bilmiyorum yardım edin lütfen.

3 CEVAP

yarengur05

Yanıma geldi uyuyo şuan yarın veterinere aşıya götürücem kontrol ederler umarım kötü bir şey olmaz

Rikeha

Önemli olan ne kadar yediği paket ve pamuktan ne kadar büyüklükte tüketti

Realbadvroken

Benimkilerde kaç defa kaçırıp yediler şuan iyiler şükür bundan sonra dikkat edin bı kereden birşey olmaz çikolatadan daha zararlı şeyler var üzüm mesela