Kronik Gastrit

busra92

Merhaba köpeğim 5 yaşında kronik gastrit hastalığı çıktı bunun için öneri mama önerebilirsiniz? Normalde pro plan sensitive digestion kuzulu kullanıyorum değiştirmem gerekiyor dimi?

1 CEVAP

Jdjs

Virbac unıque advance bunların gastro mamaları varsa onları kullanabilirsiniz veterinerde satılıyor bu mamalar biraz pahalı veya pro plan gastro maması varsa o da olur veterinerinize sorun en iyi o bilir ama benim bildiğim bu mamalar kaliteli mamalar sıkıntı yaşamazsınız