Solomon Vitamin Kullananlar Veya İçeriği İyimi Bilenler

Jdjs

Merhaba kedim idrar yollarında sıkıntısı var özel mama yiyor ilaçlı ama pek sevmiyor vitamin eksikliğide var iştahı yok hiç bişeyi yediremiyoruz bu damlanın yorumlarını okudum tadının çok lezzeti olduğu kedilerin mamaya katınca iştahlı yediklerini duydum bir zararı olurmu ilaçlı mamaya katsam içeriğine bakarmısınız

1 CEVAP

tommyse

somon/balık yağı alabilirsiniz.
vet's plus'ın satılıyor bu sitede de var. soöon yağı iştah açıcıdır hem hemde omega-3 kaynağı