Kedimin Çenesi Titriyor

Hejopolu

Birkaç gündür kedimin sürekli çenesi titriyor, dişlerini birbirine vuruyor. Burnuyla üst dudak arası sonradan yara oldu ve ağzını ne zaman açsam diline falan kan bulaşmış oluyor. Salya akıtmaya başladı. Sizce neden olabilir, benzer bir şey yaşayan oldu mu?

1 CEVAP

ferman2147

Kedinizle ilgili sistemde bilgi göremedim ama 4-6 aylık arasında ise diş döküyor olabilir mi? Damağı ödemlenmiş ve enfeksiyon kapmış olabilir belki. Bir veteriner hekime göstermektw fayda var