Sizce Hangi Mama Daha Kaliteli

Casperbeyy

Anket

Mera
(3 oy)
Nature's vairety
(7 oy)
Toplam (10 oy)

Şu an nature's vairety küçük paket aldım eski manasıyla karışık veriyorum ama bu markanın 7 kg si 3000 ₺ yakın ,meranın da 10 kg 2700 civarı sizce hangisinden devam etmeliyim

4 CEVAP

theyusra

ikisi de çok kaliteli mamalardır sırayla verebilirsiniz

GzdeAkbuz

Mera olabilir öteki marka isim değiştirmiş bir markaymis ve pekte begenilmiyor meranin begeneni memnuniyet orani daha yüksek diye biliyorum başka mama olarakta bozitaya bakmanızı tavsiye ederim

Casperbeyy

@theyusra teşekkür ederim 🙂

Casperbeyy

@GzdeAkbuz ismi değiştirilmiş bir mama olduğunu ilk defa duyuyorum zaten küçük paket aldım eğer memnun kalmazsam mera alacağım ,bozita da düşündüm aslında ama bozita İsveç maması daha çok soğuk ülkelerde yaşayan kediler için diye bir duyum aldım , protein oranı çok gelebiliyormuş ne kadar doğru bilmiyorum