Doberman İcin Hangi Mama Onerirsiniz

Dobiee

Merhabalar,

bir kac aydir Doberman kopegime yarayacak mama arayisindayim ... baya da zor bir is...
Iceriginin temiz olamsini istiyorum cok fazla sisirilmis bir mama istemiyorum.
Besini yuksek ve duzenli kilo almasini istiyorum.

Pro performance, Orijen, Pedigree ve Barf denemisligim var fakat olumlu gelisme alamadim. Ya diski sorunu yada tuy dokumu gozlemledim.

Yardimci olabilirseniz

2 CEVAP

GzdeAkbuz

Profine, Pro Choice ,Advance,

AryaveDobby

Benim köpeklerimden birinin tüylerine orijen iyi geldi. Balık yağı da başladık. Mama konusunda çok kararsızdım https://petdoktoru.com/kopek-mamalari/ burada içindekilere bakıp denedim