Dudağımdaki Uçuk Kedime Bulaşır Mı?

nyssa

arkadaşlar sorularda bulamadım,dudağımda uçuk çıktı,kedime bulaşır mı?bugün hiç öpmedim ama sürekli elimin altında ,etrafımda oynaşıyoruz,risk var mıdır,bilen var mı?

6 CEVAP

nyssa

herpes bulaşıcı bir virüs insanlara kolay bulaşıyor ama
neyse yabancı kaynaklardan bulabildim ve transmissible from human to cats çıktı sonuç,,yani bulaşabiliyormuş,,size iyi ramazanlar :)

septikbaykus

Ramazanda sorulan sorular gibi olmuş soru yalnız :)

Kedimekim

Ucuk bulasici bir hastalik. Hatta bir anne bebegini optugu icin vefat ettigi hberleri cikmisti. O yuzden ucugunuz gecene kdar opmezseniz ya da ucugunuza dokundugunuz elinizle kedinize dokunmazsaniz bir sey olmaz.

halemscatss

bulaşmaz emin oll...

nyssa

teşekkürler

lamiaaslan123

aaa bulaşabildiğini bilmiyordum.