Kızgınlıkta Olan Dişi Kedi Eşleşmezse Zayıflar Mı?

fbostancii

Yeni disi kedi sahiplendim eski fotolarina göre aşırı zayif. Elime avuç avuç tüy geldi. Sahibi evdeki erkek kedisinin onunla eşleşmediginden zayıfladığını söyledi.Zaten o yüzden sahiplendirmiş. Doğru mudur bu ne yapmam lazim??

2 CEVAP

kedilimadam

Sürekli kızgınlık geçirip çiftleşmeyen / kısırlaştırılmayan dişi kediler ne yazık ki zayıflıyorlar. Hormonal dengesizlik, stres ve uykusuzluk da kilo kaybını arttırıyor. Ama kalitesiz beslenme ve vitamin eksikliği de bu durumun sebebi olabilir. Bence bunları da göz önünde bulundurun.

fbostancii

1 yasinda ve hiç eslesmemis:(