Sktsi Gelen Ürün

kimyonesra

Arkadaşlar merhaba. Novomed pristine diş jelinin sktsi yarın. Içerisinde az bir miktar kaldı, birkaç günlük daha doğrusu. Kullansam bir problem olur mu acaba

2 CEVAP

Dann

kişisel fikrim hiç bir problem olmayacağı yönünde. tam tamına son kullanma tarihi geldiği gün bozulan bir ürüne hiç rastlamadım ben. şuan bozulmamış durumda ise bir süre bozulmadan kalır. bu tarz ürünlerde skt.ler ürünün bozulmasına göre değil standart raf ömrünü doldurmasına göre yazılyor. ürünü bitirene kadar kullanmanız da bir sakınca olmaz bu durumda.

kimyonesra

Çok teşekkür ederim