Royal Canin S/0 Urinary Nasıl Bir Yaş Mamadır?

Mennuse

Kedim yaş mamayı çok seviyor Bu yüzden haftada iki kutu veriyorum İdrar yollarında sıkıntı olduğu için onbeş günde bir Virbac / Vetexpert üriner yaş mama veriyorum. Fakat son zamanlarda ikisini de veterinerlerde bulamadığım için bir Petshoptan Royal Canin’in Urinary mamasını almış oldum. Nasıl bir mama olduğu konusunda bilgim yok. Bilgisi olanlar yazarsa sevinirim

4 CEVAP

tommyse

plaisir önerirdim ama artık artık vermiyorum aslında üriner sistem için yapılmış yaş mama ama kedim yemiyor hem içeriği de aman aman iyi değil ve ekstradan ben mamanın içinde siyah siyah çürümüş gibi şeyler buldum o yüzden daha almıyorum. royal'de şeker var almanızı tavsiye etmem. onun yerine schesir/gimcat/miamor gibi yaş mamaları sulandırarak verebilirsiniz zaten idrar yolu sıkıntıları susuzluktan oluyor önerim su pınarıda edinebilirsiniz benim oğlumda 6 aydır idrar yolu problemi yaşayan bir kedi.

Mennuse

Royal Canin’in şeker içerdiğini bilmiyordum Bu önemli bilgi ve diğer önerileriniz için çok teşekkür ederim

Royal canin premium yemek olmasına rağmen ben çok sağlıklı bulmuyorum. Proplan kullanmanızı öneririm❤️

Mennuse

Öneriniz için çok teşekkürler