Hangi Mamayi Tercih Etmeliyim?

esmadas

yavru kedim icin su an purina friskies kullaniyorum fakat almaya kalktigimda sitelerde bulamiyorum varsa da tukenmis oluyor diger markalar da cok fahis fiyatli uygun fiyatli bulabilecegim mama var midir acik mama kullansam zarar verir miyim?

3 CEVAP

tommyse

reflex + alabilirsiniz orta alt segment diye geçer ama zaman içinde maam kalitesini artırmazsanız kedinizin daha büyük sorunları ortaya çıkar buda daha fazla para vermenize neden olum veterinere vereceğiniz paraları kaliteli mama alarak kedinizin acı çekmesinin önüne geçebilirsiniz zaten kuru mama onlar için çok kompleks bir şeyken daha da alt segmentlere düşmek sıkıntı. bunu zamanında van cat kullanmış biri olarak söylüyorum.

GzdeAkbuz

O markayi almanizdansa Challenge alın 101 marketlerine geliyor 30 kasimda perşembe günü veya pro choice, appetite, pets family, kitty life bu markalar daha iyi fiyat olarak bütçenize uygun olduğunu dusunerekten yaziyorum friskes marka gereksiz pahalı o da 101lerde ,migroslarda satılıyor genelde ama o fiyata kalitesi yetersiz

HisaNur

Ben kedim icin royal canin kullaniyorum ama mama fiyatlari cok pahali oldugu icin hem uygun hemde guzel bir marka olarak properfonmance mamayi öneririm