Kedimin Kulağının İçinde Yara Ve Kanama

Durukj

Merhabalar, kedilerimden bir tanesinin kulağının içi yara olmuş, kanamış. Ne olmuş olabilir, ne yapabilirim? Kardeşiyle oyun oynarken olmuş olabilir mi, ya da kulağını çok fazla kaşımaya başladı ondan olabilir mi? Daha birkaç gün veterinere götüremeyeceğim, şehir dışındayım kedime kardeşlerim bakıyor. Onların da veterinere götürme imkanı hiç yok. Şimdilik kendileri bir şey yapabilirler mi? Muhtemelen kulağını çok kaşıdığı için olmuştur. Tırnakları çok uzamış.

3 CEVAP

HaydutveNazli

Off çok kaşımış ıslak kalmış olabilir içi ya kulak uyuzu

catdoglover

Veterinere götüremiyorsanız antiseptik ilaç sürebilirsiniz,Crystalini pamuğa damlatıp yaraya uygulayabilirsiniz.

Durukj

Cevaplarınız için teşekkürler.Evde dr animal ın yara ve cilt bakım solüsyonu var onu kullanabilir miyiz?