Acilll

Kendime mamasını da suyunu da veriyorum ek olarak yumurta bazen yumurtalı ekmek veriyorum bazen tavuk falan veriyorum sürekli mama ile beslenmesin diye ama yanlış mı yapıyorum bilmiyorum kedim ishal yani iki gündür böyle dün koyu renk ti bugün sarımsı beyaz gibi yaptı çok korkuyorum acaba kötü bişey mi var

5 CEVAP

cngzhnhh

Haşlanmış tavuk verin. Severler. Belki ishal durumu düzelir o zaman . Üzüldüm..

Kedimekim

Parazit olmus olabilir ya da farkli bir sey en son kakasindan bir ornek alarak veterinerinze goturun burda maalesef coum bulamazsiniz. Gecmis olsun.

YsmnLvnt

Büyük ihtimal yediği Birşey yaramamıştır, veya biraz üşütmüş de olabilir... bence arada doğal besin vermen çok iyi. Sürekli kuru mama olmaz

YsmnLvnt

Büyük ihtimal yediği Birşey yaramamıştır, veya biraz üşütmüş de olabilir... bence arada doğal besin vermen çok iyi. Sürekli kuru mama olmaz

Peki deniyim bı tavuğu inşallah iyi gelir
Teşekkürler herkese
Gecmezse vete götüreyim o zaman