Kedimin Kolu İncindi!!!!

dxanny

5 aylık Kedimin koluna dün yanlışlıkla basıldı topalliyor bugün veterinere götürdük birşey yapmadı incinmiş sadece 2-3 güne iyileşir dedi fakat oturduğu yerden kalkmıyor eskiden daha hareketli oyunsever bir kediydi ara da bir titriyor su asla içmiyor yaş mamaya kattım yine içmedi idrarı köpüklü geliyor ne yapmam lazım lütfen cevaplarmisiniz😔😔?

2 CEVAP

tommyse

başka veterinere götürün röntgen çekilmesinde fayda var. idrarın köpüklü gelmesi idrarda protein kaçağından dolayı olduğunu biliyorum acil başka veterinere getirip durumunu anlatmanız lazım. Umarım iyileşir ✨

Sezgek

Canı yandığı için su içmek istemeyebilir genelde kediler hasta ve üzgünken bir şey yiyip içmek istemezler ama idrar da köpük hiç normal değil be hafife alınacak bir şey de değil koluna basılmasıyla da alakası olamaz idrarda köpüğün bence başka bir vete danışın geciktirmeden