Hassas Kedime Uygun Bir Kum Markasi Bilen Var Mi?

nazustunbas

Kedim gofret’in genetik yapisindan kaynakli surekli gozleri akiyor. Bazen de enfeksiyon kapabiliyor. Gozleri kumdan da etkilenmesin diye hem alerji yapmayacak hem de guzel topaklanacak bir kum biliyor musunuz?

3 CEVAP

tommyse

çam pelet/mısır kocanı/zeytin çekirdeği gibi doğal özlü kedi kumları alıp deneyebilirsiniz bentonit her ne kadar kullanımı rahat olsada yapay madde ve tozlular. içine aktif karbon alarak daha kuvvetlendirebilirsiniz.

Gamzecs

ben kum olarak sanicat kullanıyorum hem tozutmuyor hem topaklanıyor hemde kokusu sabun gibi memnunum tozutmasın isterseniz sanicat markasının kumunu araştırabilirsiniz 💗

cemremio

Pelet kum sizin için en uygunu olur muhtemelen