Kedim Gereğinden Fazla Saldırgan

mujganmuj

Öncelikle merhabalar.Kedimi 2 aylıkken sokakta çok zor bir durumda buldum ve 1 buçuk yıldır benimle.Dişi ve kısır.
Sevdirmek için üstüme geldiğinde 3 dakika sevdirdikten sonra bir anda kafasını geriye hırslı bir şekilde iterek iki patisiyle kolumu sıkıştırıp tırmalayarak ısırıyor ve bu hareketi sürekli yapıyor.Geçerken bacağıma bileğime saldırıyor ve uyku zamanları dışında sakin olduğu saldırmadığı hiçbir zaman dilimi olmuyor.Genellikle düz duvara atlamak gibi hareketlerde yapıyor ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum her yerim küçük olmayan ciddi yaralarla dolu.

1 CEVAP

Kedimekim

Yani su an tam olaral sizde kendimi gordum bende tek benim oğlusum boyle saniyordum :) benim kedim de 8 aylik tekir. Kollarim ve bacaklarim oyun siralarinda olusan ciziklerle dolu. Uyumazsa sevmek mumkun degil ve en sevdigi sey kagittan yapilmis top pesinde kosmak ve kapilara dogru atlamak. Bir keresinde gece isigi acmis ziplayip dururken :) valla ben 7 aydir bir cozum bulamadim sahiplendigimde 1 aylikti ve eve ilk geldigi gunden beri boyle. Veterinerimiz bu durum icin her kedinin farkli bir karekteri oldugu ve onu boyle kbul etmemizi degismeyecegini bilmemizi istemisti. Bizde oyle yaptik sanirim onu boyle daha cok seviyorum iyi ki boyle :)