Unique Mama Kullanan Var Mı

Coconutbey

Unique mama kullanan var mı nasıl sizce? Hills ve unique karşılaştırırsak hangisi daha iyidir sizce?

4 CEVAP

tommyse

hills hakkında şunu biliyorum klinik mamasını kullandım kedim bu süreçte afiyetle mamayı yedi fakat hills c/d bizim için yeterli değildi çünkü idrar tıkanıklı yaşamıştık 3kg bitirdikten sonra brit care urinary aldım. bu mama daha etkili çıktı klinik olmamasına rağmen. hills başarılı bir mama ama bize bir dönüt vermedi...

şöyle söyliyim klink hills mamalarından alıp çokça fayda gören vardır elbet.

KravatliKedi

kedimi ilk sahiplendiğim zaman veteriner hekim tavsiyesiyle unique kullandık yer yemez ishal oldu yaramadı sahiplendiğim kişi hemen royal ve pro plan karıştırıp vermemi söyledi orda da o şekilde besleniyormuş. kademeli olmadığından mı oldu yoksa yaramadı mı bilmiyorum unique memnun kalmadık. royal ve pro plan a geçince ishal kesildi. 1 yaş sonrası acana hills ve nd kullandık hiç sorun yaşamadık tabi kediden kediye değişir

Mini2019

Ben unique hipoalerjenik kullandım. memnun kalmadım. kediden kediye değişebilir.

hylvc

Unique somon balıklı alıyorum yavru kedim için şimdilik bir sorun yaşamadık