Nörolojik Fip Hakkında Bilgi

HaydutveNazli

merhaba, sokakta bulduğumuz görme engelli sokak canında s6 seviyesi nörolojik fip çıktı. nörolojik fip formuyla ilgili bilgi bulamadım. bu durumu atlatan var mı? deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

4 CEVAP

Lilibeth

Petcore35eidd sayfasına bi göz atın iyileşen çok var umarım sizinki de iyileşir

HaydutveNazli

şimdi bi gs ilacı deneyelim durumu çok kritik dedi veteriner :( aldım 2 şişe

Dann

Umarım tamamen iyileşir yavru, çok geçmiş olsun. Kuru fip formlarından biri nörolojik fip. Tedaviye yanıt verirse kısa sürede belli olur iyileşme, iyi haberler bekliyoruz.

HaydutveNazli

Bugün ilk dozu oldu çok yüksek yaptılar hastalığı ileri olduğu için, çok ağladı kendini vurdu sağa sola ben de dayanamadım allah dayanma gücü versin ikimizr de