Kedime Sıvı Seyler Verince

kedime yoğurt,ayran,suyla karıştırılmış süt falan veriyorum bazen ama kabına koyunca yemiyor yoğurdu ya da sütü
içmiyor ama parmağımı batırınca çok istahlı yalıyor parmağımı neden kabından yemiyor acaba

5 CEVAP

Castielthecat

Karnı aç olsa direkt yerdi yemeğini emin ol! İhtiyacından fazlasını zevk için yiyor bence sen de parmağınla yedirince daha bir oyun halini alıyor. Bence yoğurt vb. şeyleri o şekilde yedirebilirsin ilginç tadlar onda damak zevki oluşturuyor ama kuru maması kabında dursun, acıktığı an yiyecektir. Yavru kediler biraz şapşik oluyorlar

Peki o zaman demek beni kullanıyor :))))

kedilimadam

Sulandırılmış dahi olsa süt vermemeye çalışın.Ev yoğurdu onun için sütten çok daha besleyici ve faydalı.

Anladım daha dikkatli olurum sağolun :)

bazen kuru mamasını da oyle yapıyor kendisi yemiyor ama ben bir tane alıyorum kabından elimde görünce yiyor