Kedim İp Yuttu

Patisu565

Çok uzun ve kalın olmayan bi ip yuttu dışkılamadı ya da kusmadı genelde saç falan yutuyodu ya da küçük ince ipler dışkısında buluyodum sizce bu da çıkar mı dışkısında?

5 CEVAP

Mini2019

sürekli ip mi yutuyor. şaka mı bu ? hayvanı test mi ediyorsun, nerede düğüm olacak nerede ölecek diye !

acil veterinere gidin

tommyse

etrafınızı saç ve ip varimsi şeylerden arındırın bağırsak düğümlenmesi ve tıkanıklığı haybanı ölüme bile getirir biraz dikkatli olun hemen bir veterinere götürüp ne var ne yok baktırın nasıl olsa ölmüyor diye hayvanı öldürmketen beter etmeyin yazıktır. umarım sıkıntısı yoktur ✨🤍

Realbadvroken

Emin değilim ama bu aralar böyle olaylar çok görüyorum veterinere götürün lütfen detaylı kontrol etsinler.

Sevimcolak

İp çok tehlikeli bağırsağa dolanabilir umarım dışkıyla çıkar ama ortada birakmamak lazım

Patisu565

Test etmiyorum hayvanı haberim olmadan uykumdayken saçımı çekip yutuyor ben kumunu temizlerken görebiliyorum