Royal Canin Kuru Kedi Maması Nasıldır

3 aylık sarman kedime royal canin kitten kuru mama veriyorum,sizce iyi bir mamamıdır. Yeterlimidir.

6 CEVAP

GzdeAkbuz

Geçenlerde edindiğim bilgilere göre hayvanlar üzerinde deney yapan bir mama markasıymış bir zamanlar kullanmiştim kedimin yavruluk döneminde ve ağız bakımı sırasında oral mamasını kullanmıştı

Bu siteden aldığımız ürünler orijinalmi

Cemalchief

Yavru kedinizi royal canin kitten ile devam etmenizi oneririm 6,7 ay oncesinde pek mama degistirmenizi tavsiye etmem sinidirm sistemi sagligi icin, sonrasinda hills kitten oneririm

Mmtklndr

Benim kedimde veteriner tavsiyesi ile bir yaşına kadar royal canin tüketti kısırlaştırma işlemi sırasında veterineri değiştirdim şimdi proplan mamasını tüketiyor. Yaşadığım şehirde çoğu veteriner yavruluk döneminde royal canin kitten öneriyor

tommyse

royal canin alacağıma hills kitten alırım ama ben nurti feline kitten kullanmıştım gerçekten iyi bir mamaydı öneririm. hills alamamıştık royal canin içeriğini beğenmiyorum o yüzden tercih etmemiştim bende alternatif yol olarak nurti feline bulmuştum tavsiye ederim bu sitede de satılıyor nurti diye aratırsınız bulursunuz✨

AryaveDobby

royal daha önce kullandık ama tüylerine iyi gelmedi. hills de denedik. şimdi çok marka var ama fiyatları neye göre bilemiyoruz. https://petdoktoru.com/royal-canin-kedi/ royal mamalarının içinde hep tavuk oluyor.