Kedi Maması Değiştirme

didemuysl

Merhaba şuan kedim 7 aylık ve hills tavuklu yavru kedi maması kullanıyoruz proplana geçmeyi düşünüyoruz daha önce deneyimi olan bilgi verebilirim nasıl bir mama fikrimiz yok yardımcı olursanız sevinirim ☺️🐾

4 CEVAP

Mmtklndr

Merhaba bende dişi kedimi kısırlaştırana kadar royal canin mamasını kullandım daha sonra Proplan mamaya geçiş yaptım herhangi bir sıkıntı yaşamadım

LunaNidas

Bende şuan hills tavuklu yavru kedi maması kullanıyorum kısırlaştırdıktan sonra proplan somonluya geçiş yapıcam hillste proplanda sağlıklı mamalar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz

tommyse

hills'te kalabilirsiniz ama biz nurti feline kitten kullanmıştık çok iyiydi içeriği olsun, tüylerinin dokusu olsun içeriğini beğendiğim mamalardan biri. pro plandan daha da iyi bir mama ama pro plan da tabii içinde gerçek et bulunduruyor. kademeli geçiş yaparak bağırsaklarını yormamış olursunuz...

LunaNidas

Proplan yavru mamasını bilmiyorum ama erkek kedim için proplan somonlu kısır mamayı kullanıyoruz tüy dökümü çok çok az tuvalet kokusu sıkıntısı da olmuyor çok severek yiyor