Köpeğim Çok Fazla Havlıyor

mineozgen

1 yaşında dişi bir köpeğim var. Her kapı/ zil çaldığında çok fazla havlıyor ve susturamıyorum gelen kişi tanıdığı biri olsa bile havlamaya devam ediyor. Ne yapacağımı bilmiyorum tavsiye verebilir misiniz?

3 CEVAP

Zynpclk8

Once eve gelen kisiyi koklamasina ve onu tanimasina izin verin, sonra eger devam ederse bence bir egitmenden yardim alin daha yasi kucuk egitime acik.

Zynpclk8

Kopeginiz kac aylikken size geldi?

mineozgen

3 aylıkken sahiplenmiştim başlarda böyle bir sorunumuz yoktu ama artık çok havlıyor gelen kişiyi koklasa bile fark etmiyor nasıl bi eğitim verebilirim?