İstanbul'da Oturanlar Bakabilir Mi?

Gamzecs

Anket

İçme suyu
(9 oy)
Çeşme suyu
(1 oy)
Toplam (10 oy)

İstanbul'da oturanlar kedilerinize çeşme suyu mu veriyorsunuz yoksa içme suyu mu?

2 CEVAP

tengrist

İstanbul'da oturanlar kendileri şebeke suyundan içebiliyorlar ise kedilerine de versinler. :) İstanbul'un suyundaki kireç, iyonlar ve ağır metaller bırakın içmeyi artık cildimize, saçlarımıza ve bulaşık yıkarken mutfak araç gereçlerine bile zarar vermeye başladı. Avrupa'nın en kalitesiz şebeke sularından biri olabilir İstanbul'un musluk suyu.

Eryigit

Kedilerime arıtma suyu veriyorum