Kedi Kumu

Arkadaşlar kokuyu engelleyen kedi kumu arıyorum önerilerinizi bekliyorum sanicat sabunlu kullanıyorum uzun zamandır sıfır topaklanma sıfır koku hapsi evin içinde sürekli tuvalet kokusu hakim.

10 CEVAP

Kedimekim

Vancatin topaklanma ve koku sorunu yok. Ben ilk bastan beri bu markanin farkli kokularini denedim bir sorun yasamadim. Fakat biraz toz yapiyor. Bunu goz onunde bulundurrak kucuk boyutlarda bir tane alip deneyebilirsiniz. Fiyat olarak da uygun.

AliBeyy

vancat marsilya sabunlu kullanıyorum, koku ve topaklanma konusunda çok iyi.

deniz_berkan

everclean kullanabilirsiniz en iyisidir biraz pahalı ama değiyor buna .

itopal

Ben de ince taneli akkum kullanıyorum. Bebek pudralı. Gayet memnunum.

Bbaysal

Vancat in kokulu tüm kumları güzel onun dışında mırmır da deneyebilirsiniz

dollfacepersian

Ben 3 yıldır birçok marka kum denedim. Denediklerim arasında en beğendiklerim Pisi pisi ve ********* ince taneli oldu. ********* kalın taneli berbatti ama ince taneliyi şaşırtıcı şekilde beğendim. Pisi pisi kalın taneliyi hiç kullanmadığım için bilmiyorum. İnce taneli olanları tavsiye ederim

serot10in

Biokats Diamond deneyebilirsiniz koku ve topaklanma konusunda iyidir fakat tozsuz diyemem ama bu konulardan tamamen kurtulmak istiyorsanız çözüm everclean diğer kumlar aşağı yukarı aynı standartta bence.

nkecer

Van cat bebek pudralı kullanıyoruz. Ve koku yapmıyor topaklanıyor hemen ve dağılmıyor. (: Öneririm.

Hepinize çok teşekkür ederim :)

Gul36

Ben Cats Best çilek kokulu çam pellet kullanıyorum. Şimdilik memnun olduğumu söyleyebilirim.