Kedim Geceleri Dış Kapıya Gidip Miyavlıyor.

balbadem06

2 yaşındaki kedim geceleri evin dış kapasına giderek uzun süreli bir şekilde miyavlıyor. Ne yapıyorsak yapalım bırakmıyor, kapıyı tırmalıyor. Hemen hemen her gece kesintisiz devam ediyor. Bilgisi ve önerisi olan varsa lütfen yardım edin.

7 CEVAP

Rikeha

Kısırlaştırmadıysanız kendisine eş bulmak için yapıyor olabilir

balbadem06

Kısırlaştırdık ama neden böyle oluyor bilmiyorum

balbadem06

Yok hayır, sahibinden 2 aylıktı aldığımızda

balbadem06

Çok teşekkür ederim deneyeceğim inşallah faydası olur

Rikeha

Sokaktan mı sahiplendiniz

Rikeha

Bazen kediler takıntılı şekilde bir şeylere odaklanıp durabiliyorlar tavan olabilir dış kapı balkon ben o zamanlarda merakı gitsin diye kucağıma alıp merak ettiği yerde gezdiriyorum

Rikeha

Bir sorun olursa yazabilirsin gece boyu burdayım^^