Kediler Üzülür Mü

Miooo

Kedimizi sahiplendik biz kuzenim getirmisti geldiginde ise 20 günlük falandı simdi 3 aylik oldu ve hep ben ilgilendim baktım benimle uyuyor kuzenim bir haftadır gelmiyor eve fakat kedi iki gündür akşamları peteğin üzerine çıkıp camdan dışarı bakıyor sanki üzülüyor birini bekliyor içim parçalanıyor görüyorum yani bu neden olur

1 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Kediler tabii ki üzülürler, ancak ondan da ötesi kediler alışkanlıklarına bağlı canlılardır. Eğer kedinizin her gün akşam saatlerinde kuzeninizle kurduğu bir bağı varsa (onunla oyun oynamak, onun yanında ya da kucağında yatmak gibi) o bağın eksikliği onu rutininden çıktığı için tedirgin etmiş olabilir, bunu da normalde sergilemediği davranışları sergileyerek size gösteriyor olabilir.

Bol patili günler dilerim.