Kedimin Poposunda Kurt

Oscarbyyy

Kedim poposundan parazit çıkıyor galiba canlı ne yapabilirim aşı için durumum yok

8 CEVAP

Esrakaya12

Kaç kilo

tommyse

acil veterinere götürün...
kendi müdahalenizle çözüm bulamazsınız durumun ne kadar ciddi olduğunu bilmiyoruz veteriner hekiminiz gerekli müdahaleyeyi yapıp size ilaçlarla durumu çözecektir

giizeeem

Veterinere gidip iç parazit hapı isteyin evde kendiniz yutturabilirsiniz. Pahalı bir şey değil. Veteriner kedinizin kilosuna göre nasıl kullanmanız gerektiğini anlatacaktır. Kendi kafanıza göre eczaneden kontil andazol gibi insanlar için olan ilaçlardan almayın.

Ketonmanya

Merhabalar.

Kediniz cins kedi değilse ve yaşadığınız yerde veteriner işleri olan bir belediye varsa belediyede de yaptırabilirsiniz parazitlerini sokak kedisi olduğunu söyleyerek.

Hiçbir konuda yalanı tasvip etmiyorum ama bir cana bakmanın lüks sayılmaya başladığı son zamanlarda durumu iyi olmayanlara başka çare bırakmadılar maalesef.

Bol patili günler dilerim.

Esrakaya12

Andazol al 54 tl eczaneden

Oscarbyyy

3 kg

Oscarbyyy

Kontil hap varmış birde biliyormusunuz

Esrakaya12

Kontil bilmiyorum bazıları etkili değil diyor veterinere andazolu sordum sıkıntı yok dedi verdim burada biri veriyordu kedisine onunla da konuştum. Hapı dört parçaya böl 1 parçasını ya yarıya böl öyle ver