Kedim Kustu

Kurhanz

Şuan tam 4 gündür benimle beraber ve bu sabah baktığımda yerde sarımsı bir kusmuk gördüm. Endişelenmem gereken bir şey var mıdır ? İştahı oldukça yerinde ve hareketli.

2 CEVAP

Kedimekim

Ne kadar hareketli ve istahi yerinde olsa d degisik renkli kusma ve kakalar tehlikelidir o yuzden bir an once veterinerinizle gorusmeniz de fayda var

Elifoo

Veterinerinizi haberdar edin, buyuk ihtimalle size eger tekrarlarsa getirin diyecektir. Gozetiminiz altinda olsun bazen yemeyi cok hizli yedigi icin veya yabanci bisey yedigi icin kusabiliyorlar. Su an icin veterinerinizin haberi olsun. Eger tekrarlarsa mutlaka goturun veterinere.