İc Ve Dış Parazit İlacı Satışı Yapan Varmı?

Betrayal

Merhaba, Kocaeli içi ic ve dış parazit ilacı satışı yapan varmı ?

2 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Parazit ilaçlarını veteriner klinikleri hariç hiçbir yerden almamalısınız. Ortalıkta bu kadar sahte ya da skt'si geçmiş ilaç dolanıyorken, hatta bu ilaçlar bazı kliniklere bile kakalanabiliyorken bu riski kesinlikle almayın. Evet, kliniklerdeki parazit uygulaması tarifesi çok yüksek, her şey çok pahalandı ama yapacak bir şey yok. Hem kedinizin hem de sizin sağlığınız söz konusu.

Bol patili günler dilerim.

Betrayal

Merhaba, bugün büyük ve çok bilindik bir eczanede satildigini öğrendim.Bayer marka dış parazit ve tenizol iç parazit hapı aldım düşünceniz için teşekkürler...