Kedim Eve Kakasını Yapıyor

Dange_

Merhaba arkadaşlar kısırlaştırdığımız kedimiz evde kum kabının dışında farklı odalara kakasını ve çiçişini yapıyor kediyi annemlerde bıraktım simdide kanlı yapmış kedimin yanına gidene kadar tereddütteyim sizce çok korkulucak durum varmı başına gelen biri yazabilirim (veterinere goturcegim)

2 CEVAP

tommyse

kanlı kaka yapmak ciddi bağırsak enflamasyonuna işarettir. kesinlikle veterinere götürülmeli, diyetinde değişiklik yapılabilir hekiminiz. mide-bağırsak sıkınıtsı yaşıyor ağır olduğu kedin çünkü kanlı idrar gibi kanlı dışkı kabul edilebilir bir şey değil ancak gerekli tedavilerle düzelmeyecek şey değil eğer durum çok ilerlemediyse... ihtiyacı olan kaliteli mamayla ve ilaçlarla güzelce toparlayacaktır. (hekiminiz kesinlikle gereken ne varsa yapacaktır bu süreçte sadece kedinizi belli alanda tutmaya özen gösterin) umarım iyileşir ✨🤍

Dange_

Çok teşekkür ederim. Keşke imkan olsa en kaliteli mama ve tedavileri uygularım ama şu enflasyon ve adı altında sömürülmek zorluyor malum. Umarım kötü bir sonuç çıkmaz resmen uyuyamıyorum onun için çok morelim bozuldu.s